PRO DOSPĚLÉ

KRUHOVÝ TRÉNINK pro ženy i muže 

NEDĚLE 19:00 - 20:00

první lekce 18.9.2022 a dále každou neděli


Intenzivní intervalové cvičení, při kterém se na různých stanovištích procvičí celé tělo. Jedná se dynamické cvičení na jednotlivých stanovištích s využitím různých cvičebních pomůcek a náčiní.


Lekce je koncipována tak, aby se při pohybu na každém stanovišti komplexně zapojilo co nejvíce svalových skupin. Náročnost cviků je přizpůsobena klientovi, který je pod neustálým dohledem. Je kladen důraz na správnost cvičení, aby každý pohyb byl veden ze středu těla tj. zapojení hlubokého stabilizačního systému, který je velice důležitý v běžném životě. Při kruhovém tréninku spalujete tuky, redukujete váhu, zpevňujete tělo, posilujete svaly a tvarujete postavu.


Lekce pro dospělé / 130 Kč / 60 min / permice 10+1vstup GRATIS 1300 Kč


BODY FORM pro dospěláky

ÚTERÝ 19:00 - 20:00

první lekce 13.9.2022 a dále každé úterý


Na této lekci zformujete pomocí cílených sérií problémové partie (stehna, hýždě, břicho, paže) v rytmu báječné hudby. Na lekci Body form posílíte střed těla tak, abyste nejen skvěle vypadali, ale i se tak cítili! Cvičební lekce je sestavena z kombinace formování, posilování a protahování celého těla. Slouží i k nápravě svalových disbalancí. Shodíte nadbytečné kilogramy, zpevníte a vytvarujete celé tělo v rámci účinných cviků bez složitých choreografií. 

Lekce je určena pro všechny nadšence rytmického cvičení, co rádi posilují, při cvičení se smějí a užívají si radost z pohybu.


Lekce pro dospělé / 130 Kč / 60 min / permice 10+1vstup GRATIS 1300 Kč

KDE?  

Tělocvična ZŠ Ohrobec, V Dolích 600, Ohrobec 

SANG Made To Move