Do tohoto kurzu - Tanenčí skupiny B STAR DANCE postupují děti z kurzu Taneční a pohybové průpravy nebo nově příchozí, které mají již s tancem zkušenost ve věku:

1. skupina 6-8 let

2. skupina 8-14 let


Kurz je určen dětem, které milují tanec a chtějí se mu intenzivně věnovat 2x týdně a chtějí se připravovat na vystoupení a taneční soutěže. 


Tréninky tanečníků se skládají ze dvou částí - taneční a technické. V taneční části nacvičují děti nové choreografie, rovnají staré a připravují se na vystoupení a soutěže. Technická část tréninku je vedena k protančení se do všech tanečních stylů a dále k základním konceptům jako je koordinace, rozvoj flexibility, síly, posílení těla. 

Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče a na konci školního roku mají děti veřejné vystoupení s ostatními členy akademie SANG, při kterém obdrží diplom za úspěšné absolvování kurzu.


Taneční skupina B STAR DANCE založila v září roku 2010 Hanka Maryšková. V současné době vede skupinu Maruška Buriánková s dalšími lektorkami. 


V případě zájmu o vyzvedávání vašeho dítka na kurz 1. skupiny  6-8 let ze ZŠ Květnového vítězství (K2 Schulhoffova) prosím, zadejte tento požadavek do přihlášky. Po skončení každého tréninku si již děti vyzvedáváte v SQP centru, kde kurz probíhá. Veškeré tyto požadavky prosíme zadat do přihlášky a sdělit vedení MŠ a ZŠ. Děkujeme.


Doporučené vybavení:

- protiskuzové ponožky nebo lehké tenisky

- cvičební nebo baletní dres, tílko, legíny, sukýnka

- láhev s pitím