Kurz je zaměřen na všestrannou tělesnou pohybovou a taneční  průpravu malých dětí od 4 do 6 let, které zvládnou absolvovat hodinu

bez přítomnosti doprovodu / rodičů.


Učíme děti základy tanečního pohybu, pohybové průpravy a seznamují se s taneční a baletní technikou. Děti na tomto kurzu si začínají rozšiřovat svůj taneční a pohybový rozvoj formou všestranných her a objevem pohybu v prostoru a čase. Naučíme je jak správně držet tělo a rozvinout své pohybové a taneční schopnosti. Tímto kurzem podporujeme pozitivní zážitky organizovaného pohybu a tance. V kurzu je zahrnuta hudebně pohybová výchova a rytmika. Děti dále poznávají svět kolem sebe a rozšiřují svou sociální stránku. 


Děti mohou volně navázat do kurzu Taneční a pohybové průpravy pro starší dětí ve věku 6-10 let nebo do Taneční skupiny B STAR DANCE. 


Deníček sportovce na obrázky za jednotlivé disciplíny a trénink je nedílnou součástí pro motivaci dětí se s námi hýbat. Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče a na konci školního roku mají děti veřejné vystoupení s ostatními členy akademie SANG.


V případě zájmu o vyzvedávání vašeho dítka z MŠ/ZŠ Květnového vítězství (K2 Schulhoffova) zadejte tento požadavek, prosím, do přihlášky. Po skončení každého tréninku si již děti vyzvedáváte v SQP centru, kde kurz probíhá. Veškeré tyto požadavky prosíme zadat do přihlášky a sdělit vedení MŠ a ZŠ. Děkujeme


Doporučené vybavení:

- protiskuzové ponožky nebo lehké tenisky

- sportovní oblečení (děvčata: cvičební nebo baletní dres/ chlapci: triko, kraťasy, lehké tepláky)

- láhev s pitím

- deníček