Vést děti ke sportu a udržet je ve zdravé fyzické i psychické kondici, to jsou kurzy kruhových tréninků určené pro děti ve věkových kategoriích  6-10 let a 8-14 let.


Zaměřujeme se na procvičení celého těla, zlepšení fyzické a vytrvalostní kondice dítěte. Kruhový trénink je obohacen o cvičení pro celkový pohybový rozvoj, základy gymnastiky a orientaci v prostoru. Nedílnou součástí cvičení na kurzu je zařazení cviků pro zpěvnění a správné držení těla, rozvoj pohybových schopností včetně zařazení akrobatických prvků.Děti získají potřebnou flexibilitu, rozsah, naučíme je správnému držení těla a zpevnění.


Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče a na konci školního roku mají děti veřejné vystoupení s ostatními členy akademie SANG, při kterém obdrží diplom za úspěšné absolvování kurzu.


V případě zájmu o vyzvedávání vašeho dítka na tyto kurzy z MŠ/ ZŠ Květnového vítězství (K2 Schulhoffova)prosím, zadejte tento požadavek do přihlášky. Po skončení každého tréninku si již děti vyzvedáváte v SQP centru, kde kurz probíhá. Veškeré tyto požadavky prosíme zadat do přihlášky a sdělit vedení MŠ a ZŠ. Děkujeme. 


Doporučené vybavení:

- čistá sálová obuv 

- sportovní oblečení (děvčata: triko, tílko, legíny/ chlapci: triko, kraťasy, lehké tepláky)

- láhev s pitím