Kurz je určen holky ve věku 6-10 let, které mají rády aerobik, milují hudbu a pohyb. Navazuje na dovednosti a zkušenosti, které děti získaly na kurzu pohybové a teneční  průpravy pro mladší nebo právě začínají s aerobikem v této věkové kategorii. 


Kurz je zaměřený na rozvoj pohyblivosti a obratnosti díky obsahu cvičebních forem jako je komerční aerobik, sportovní aerobik (základy) gymnastická průprava a celková kondiční příprava. Děti jsou vedeny ke správnému držení těla, rovnoměrného růstu a rozvoji jejich flexibility. V dětech rozvíjíme cit pro hudbu, radost z pohybu a v neposlední řadě, díky poznání nových kamarádů, také týmového ducha. 

Z tohoto kurzu mohou děti pokračovat do kurzu závodní přípravky AEROBIK CADET s frekvencí cvičení 2x týdně.


Deníček sportovce na obrázky za jednotlivé disciplíny a trénink je nedílnou součástí pro motivaci dětí se s námi hýbat. Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče a na konci školního roku mají děti veřejné vystoupení s ostatními členy akademie SANG.


V případě zájmu o vyzvedávání vašeho dítka ze MŠ/ZŠ Květnového vítězství  prosím, zadejte tento požadavek do přihlášky. Po skončení každého tréninku si již děti vyzvedáváte. Veškeré tyto požadavky prosíme zadat do přihlášky a sdělit vedení MŠ a ZŠ. Děkujeme


Doporučené vybavení:

- sálová obuv

- sportovní oblečení top, triko, tílko + legíny

- láhev s pitím

- deníček