AEROBIK 6 - 10 let

Aerobik přípravka pro děti mladšího školního věku

AE PRAHA

(1x TÝDNĚ)

Kurz je určen pro všechny děti, které mají rády aerobik ve všech jeho formách.


Kurz navazuje na dovednosti a zkušenosti, které děti získaly na kurzu pohybové průpravy nebo právě začínají s aerobikem v této věkové kategorii. 

Kurz je zaměřený na rozvoj pohyblivosti a obratnosti díky rozsáhlému obsahu cvičebních forem, jako je komerční aerobik, sportovní aerobik, gymnastická průprava a celková kondiční příprava. V dětech rozvíjíme cit pro hudbu, radost z pohybu a v neposlední řadě, díky poznání nových kamarádů, také týmovost. 

Děti jsou vedeny ke správnému držení těla, rovnoměrnému růstu a soustředění se, spojené s přípravou na vystoupení, které se koná na konci školního roku společně s ostatními členy akademie SANG. Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče. 

Ty nejzdatnější mohou postoupit do kurzů Aerobik závodní přípravka - sportovní aerobik nebo Aerobik závodní přípravka Master = Aerobik Master Class. Jedná se o soutěž jednotlivců, které cvičí podle lektora. Kurzy aerobiku jim budou skvělou přípravou.Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče a na konci školního roku mají děti veřejné vystoupení s ostatními členy akademie SANG.

ROZVRH A CENÍK KURZŮ OD 7.9.2020 - 25.5.2021 
I. POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU OD 7.9.2020 DO 31.1.2021

II. POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU OD 1.2.2021 DO 25.5.2021


AE PRAHA  = Aerobik pro děti  6-10 let /Cena: 1x týdně  čtvrtek 16:30 - 17:30 / 1900Kč


PRO VAŠI REZERVACI MÍSTA NA KURZU JE NUTNOST VYPLNIT REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ