Do tohoto kurzu postupují  děti z kurzu AEROBIK START ve věku 9 - 13 let  nebo nově příchozí talentované holky, které se chtějí intenzivněji věnovat aerobiku, milují ho a trénují s námi 2x týdně.


V tomto kurzu se věnujeme komerčnímu a sportovnímu aerobiku ve všech jeho formách. Děti se učí různé krokové variace a pohybové vazby. Rozvíjíme odrazovou a dopadovou průpravu, flexibilitu, obratnost, sílu a koordinaci.  Z tohoto kurzu jsou úspěšné děti připravovány do závodních týmů a účastní se soutěží ve sportovním aerobiku nebo komerčním aerobiku pro začátečníky. Pokračujícím kurzem je kurz AEROBIK CADET ve věku od 12 let nebo po získání prvních cenných závodních zkušeností jsou ti nejlepší a nejpilnější vybíráni do výběrového kurzu pro závodníky ve sportovním aerobiku pro pokročilé do kurzu AEROBIK PROFI. 

Každé pololetí je zakončené otevřenou hodinou pro rodiče a na konci školního roku mají děti veřejné vystoupení s ostatními členy akademie SANG, při kterém obdrží diplom za úspěšné absolvování kurzu. 


Doporučené vybavení:

- sálová obuv (reebok classic vysoké nebo nízké)

- sportovní oblečení top, triko, tílko + legíny

- láhev s pitím