PROČ PRÁVĚ MY?

Proč právě my?  Protože s námi bude děti sport bavit! 

Umíme děti motivovat k pohybu a naučit je milovat sport. 

RADOST Z POHYBU, VOLNOST, FAIR PLAY A PŘÁTELSTVÍ.

SANG - MADE TO MOVE - MOVE WITH US! 

I když jsou kurzy vždy specializované na dané sportovní odvětví, vždy je do kurzů zakomponován všestranně zaměřený pohyb s využitím vlastní síly, dynamiky celého těla, koordinace, flexibility a samotného projevu! Především práce s vlastním tělem je nejdůležitější pro celkový pohybový rozvoj dítěte. Základ správného držení těla s pohybovými základy vyjadřují v pohybu sílu i eleganci.

Celoročně s dětmi spolupracujeme, připravujeme je na různá exhibiční vystoupení, vystoupení pro rodinné příslušníky každý ukončený půl rok v naší akademii a především ty nejzdatnější děti připravujeme a vysíláme na závody v aerobiku a tanci.
A protože se děti natolik sblíží a nebudou chtít být bez sportu ani bez sebe v době hlavních prázdnin. Každoročně pro ně pořádáme letní sportovní soustředění zaměřené na různé druhy sportů, tématických táborových her a mnoho dalšího. Nabízíme kurzy pro děti 4 let - taneční a pohybová průprava, pokročilé kurzy tance, kurzy komerčního a sportovního aerobiku, kruhové tréninky, parkour. Dále závodní kurzy tance a sportovního aerobiku. 


Je nám ctí předávat dětem naší zkušenost a radost z pohybu. Těšíme se na vás a vaše děti :-)