SANG NEBOLI SPORTS ACADEMY NEW GENERATION ( SPORTOVNÍ AKADEMIE NOVÉ GENERACE)

Dovolte mi nás, naše aktivity, vznik SANG z.s. a AEROBIC & DANCE TEAM SANG, představit.


V roce 2006 jsem se podílela na založení spolku SANG spolu s manželem Martinem Duškem. Spojovaly nás především společné zájmy a touha udělat něco pro mladé lidi, holky i kluky, aby se jejich život díky naší nabídce volnočasových aktivit stal pestrejší a kvalitnější.


Celoročně nabízíme kurzy pro děti od 3 let od základní pohybové a gymnastické průpravy, dynamických a silových kurzů kruhových tréninků, přes taneční kurzy zumby a tance až po holčičí klasiku - kurzy komerčního a sportovního aerobiku. Od roku 2019 také kurzy Parkouru pro holky a kluky od začátečníků po pokročilé.


Pro holky, které ve sportovním aerobiku pokročily a mají nabité zlušenosti mohou přejít do klubu AEROBIC & DANCE TEAM SANG, který je určen pro závodníky ve sportovním aerobiku.


Nabídky volnočasových aktivit pro děti, holky a kluky rok co rok obměňujeme tak, aby uspokojila všechny naše zájemce a členy.


Dále poskytujeme sportovní a tělovýchovné služby, mimoškolní výchovu a vzdělávání, pořádání sportovních soutěží
a tématických besídek.


Na kvalitě si zakládáme a proto u nás trénují zkušení trenéři - Zuzana Dušková (roz.Tomášková), Martin Dušek, kteří byli dlouholetými reprezentanty České republiky a Mistři světa ve sportovním aerobiku, Veronika Růžičková (roz. Kubíčková) - Mistryně světa ve sportovním aerobiku, Martin Kašiar - profesionální trenér Parkouru Stayhero a mnoho dalších trenérů,

kteří předávají své kvality, dovednosti vašim dětem. 


Naše aktivity se vyvíjely a stále vyvíjí od roku 2006 a rozrostly se v široké spektrum nabídky sportovního vyžití a to především pro děti a mládež. Tímto má velice příznivý vliv na budoucí generaci a napomáhá tím k získání kladného vztahu ke sportu a přidruženým aktivitám již od dětství.

NAŠE SLUŽBY SANG:

 • kurzy - celoroční kurzy pro děti a mládež pod taktovkou zkušených trenérů
 • pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti
 • pořádání sportovních a sportovně rekreačních akcí, poskytování tělovýchovných a sportovních služeb
 • provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a zařízení sloužících regeneraci a rekondici
 • mimoškolní výchova a vzdělávání
 • organizování sportovních soutěží
 • poskytování služeb osobního charakteru
 • choreografie – jsme schopni Vám postavit choreografii na míru, směřovanou tématicky jak pro prezentaci Vaší firmy, Vašeho výrobku, tak pro společenské akce i večírky, včetně výběru a namixování hudby, návrhu kostýmů i specifických prvků v dané tématice.
 • módní přehlídky - rádi Vám připravíme módní přehlídku dle Vašeho přání.
 • taneční vystoupení - choreografie, sportovní exhibice jsme schopni připravit i netradiční, zajímavou, ale hlavně efektivní formou, tématicky směřovanou přímo na Vaše přání,včetně návrhu kostýmů, výběru a namixování hudby nebo zvýraznění image Vaší společnosti.
 • pořádání sportovních táborů, soustředění, seminářů, workshopů, zahraničních sportovních pobytů, pohybových víkendů pro dospělé i děti, sportovních i společenských akcí.

SANG Made To Move