18.12.2020

KLIK ZA FAIR PLAY! PODPOŘTE NÁS VE VÝZVĚ.


Nechceme rušit kroužky, chceme sportovat a utužovat zdraví všech  (stejně jako můžeme zajít do obchodu, do MHD, ke kadeřnici a podobně, nechceme podceňovat situaci, my chceme FAIR PLAY , nechceme bojovat s virem, ale s nesmyslnými nařízeními ) ...

Přidejte se k nám, podporujeme tuto výzvu.


Pohyb je cestou ke zdraví a lepší imunitě, a podle toho by se k tomuto sektoru mělo přistupovat. To, co se děje, je totiž naprostým opakem a jeho likvidací.


Kampaň Klik za FAIR PLAY se uskuteční od pátku 18. do neděle 20. prosince.

Klik je, hlavně pro sportovce, jedním ze základních cviků. Právě kliky proto budeme sbírat na podporu celé akce. Klikovat můžeme i z domova.


Jak nás můžete podpořit a zkusit docílit společně s námi, že se opět vrátí nejen vaše děti k pohybu?

Stačí vyplnit formulář na www.klikzafairplay.cz , uvést pravdivý počet zvládnutých kliků a název naší akademie (SANG z.s., Sportovní akademie nové

generace) nebo sportoviště, které chcete podpořit.


*Iniciativa KLIK ZA FAIR PLAY, vznikla na základě nesouhlasu s provedenými opatřeními ve sportovním sektoru. Opakovaně je znemožněna drtivá většina sportovních aktivit, a to nejen rekreačních, ale rovněž výkonnostních a vrcholových. Sportovní sektor je zatlačen do krizové situace, ze které nám vláda ČR nedává na výběr a dlouhodobě náš sektor vystavuje zničujícímu efektu.


Za podporu DĚKUJEME!
15.12.2020

VÁŽENÍ RODIČE, DĚTI, HOLKY, KLUCI, ČLENOVÉ SANG AKADEMIE,

i přes naše rozhodnutí o neobnovení provozu kurzů a lekcí pro dospělé od 3.12., díky nesouhlasu sportujícím nasazovat roušky při pohybové aktivitě  a nelehkému plnění veškerých opatření, především co se počtu týká pro umožnění  provozu akademie, bychom stejně od 18.12.2020 museli opět zrušit

provoz našich kurzů a lekcí pro dospělé :-( Jsme rádi, že jsme vás a vaše děti nevystavili dalšímu zklamání, nedůvěře a zmatku. Nechtěli a ani nechceme

podceňovat situaci, nechceme bojovat s virem, neotevírat kurzy, ale nesmyslné podmínky a nařízení pro sportující nevedou ke zdravému obnovení provozu akademie a sportování, které vede k posílení imunity, psychické i fyzické kondici, kterou nejvíce potřebujeme budovat! Děkujeme, že jste stále s námi! 


Za celý tým SANG

Zuzana Dušková

7.12.2020

VÁŽENÍ RODIČE, DĚTI, HOLKY, KLUCI, ČLENOVÉ SANG AKADEMIE,

po dlouhém zvažování a nepříjemném čelení vládních omezení KURZY OTEVŘEME po vánočních prázdninách OD 4.1.2021. 


Pro nás a věřím, že ani pro vás není tato doba lehká, natož se rozhodnout, že nyní sportování nepodpoříme. Byli bychom rádi pro sportování, ale omezení počtu cvičících i omezení cvičit v rouškách, není v tuto dobu to, co bychom rádi podporovali, mohli splnit, vzhledem ke zdraví nás a vašich dětí. 


Samozřejmě nevíme, co přinese leden 2021, věříme však, že pro sportovce se České komoře fitness, která zaštiťuje celý sportovní sektor, podaří prosadit nosení roušek pro sportovce zrušit. Což je nyní hlavním důvodem zněmožnění provozu. Pokud nebudeme moci kurzy zprovoznit v obvyklých časech a dnech bez omezení, určitě vám během aktuálních zpráv před startem kurzů napíšeme podrobnosti k provozu kurzů v novém roce od 4.1.2021. 


Ráda bych vám za celý tým SANG popřála klidné svátky a zdravíčko nejen v novém roce. Držme si všichni palce, aby omezení byla od vlády konečně smysluplná, jelikož s covidem tu budeme žít ještě nějaký čas. 


Veselé Vánoce všem a pozdravujte od nás děti! 


Za celý tým SANG

Zuzana Dušková


Tento web používá soubory cookie. Kliknutím na tlačítko 'Přijmout' vyjadřujete souhlas s naším využíváním souborů cookie.

Přijmout